Manlift Kiralama Maltepe

Manlift Kiralama Maltepe

Manlift Kiralama Maltepe

Manlift Kiralama Dilovası

Maltepe Manlift Kiralama

Manlift kiralama maltepe firması olarak kısa ve uzun dönem kiralama hizmetlerinin yanı sıra manlift teknik servis, manlift satış, manlift yedek parça ve forklift teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız Maltepede semt olarak Altayçeşme  · Altıntepe  · Aydınevler  · Bağlarbaşı  · Başıbüyük  · Büyükbakkalköy  · Cevizli  · Çınar  · Esenkent  · Feyzullah  · Fındıklı  · Girne  · Gülensu  · Gülsuyu  · İdealtepe  · Küçükyalı  · Yalı  · Zümrütevler mahallerinde; manlift kiralama hizmeti vermekteyiz.

Manlift kullanılarak yapılan genel işlemler yukarıda yer aldığı gibidir. Bu işlemler en sık yapılan işlemlerdir. Bunun dışında ihtiyaç durumuna bağlı çeşitli işler yapılabilir. Manlift farklı birçok alanda tercih edilir. Bazı kullanım alanları için manlift kiralanmaktadır. Firma olarak bizler manlift kiralama hizmeti sunmaktayız.

Maltepede Manlift kiralama hizmeti kapsamında ihtiyaç duyduğunuz iş aracı saatlik ve günlük olarak kiralanmaktadır. İş aracına ne kadar süre ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla görüşerek ihtiyacınız olan kiralık manlift hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Manlift Kiralamanın Avantajları

Manlift kiralama maltepe alanında sıklıkla tercih ediliyor. maltepe kiralık manlift hizmetinden faydalanmak beraberinde birçok avantaj getiriyor. Bu avantajlardan faydalanmak isteyenler ise doğru firmadan kiralama hizmeti almalıdır. Bizler firma olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda ihtiyaca ve isteğe yönelik çözümler sunuyoruz.

Manlift kiralama maltepe alanında yoğun ilgiyle tercih ediliyoruz. Firmamızı tercih ederek elde edeceğiniz bazı avantajlar:

 • İhtiyacınıza uygun süreyle manlift kiralayabilirsiniz.
 • Kiralama süreleri uygun fiyatlıdır.
 • İş araçlarının bakımı ve onarımı düzenli olarak yapılır.
 • Firmamızda yeterli miktarda manlift bulunmaktadır.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Zaman, mekan, fiyat sorunu yaşamadan maltepe platform kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamızda yeterli sayıda manlift bulunmaktadır. Saatlik ve günlük olarak kiralanan bu iş araçlar isteğiniz üzerine adrese teslim edilebilir. İş araçlarının kiralama süreleri uygun fiyatlıdır. Bu sayede maddi kayıp yaşamamış olursunuz. Firmamızda kiralanan tüm araçların bakım ve onarımı düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sayede kiraladığınız araçlarla ilgili herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

 

Maltepe Kiralık Manlift Çeşitleri

Manlift farklı çeşitleri olan iş araçlarıdır. Bu araç çeşitleri arasında ihtiyacınız olan türü tercih edebilirsiniz. Makaslı platform kiralama hizmeti standart olarak en çok tercih edilen hizmettir. Manlift aynı zamanda makaslı platform olarak da bilinmektedir.  Maltepe Makaslı platform kiralama için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Platform türleri arasında sıklıkla tercih edilen Maltepe eklemli platform kiralama da hem iç hem de dış mekanda kullanılabilir.

Personelin ulaşamayacağı yerlere ulaşması için bu araçlar kullanılır. Eklemli platform daha rahat hareket etmektedir. Eklemler sayesinde sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket kabiliyeti yüksektir. Firmamız Maltepe teleskopik platform kiralama üzerine de hizmet vermektedir. Dizel motora sahip bu platform yatay ya da dikey olarak hareket edebilir. Son olarak manlift türleri arasında yer alan dikey platform ise genellikle ambarlarda kullanılır. Ürünlerin yerleştirilmesi, ürün yerlerinin belirlenmesi için kullanılan dikey platform firmamız tarafından kiralanmaktadır. Dikey platform kiralama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler profesyonel, güvenilir ve doğru hizmet garantisi veriyoruz.

Makaslı manliftler çeşitleri itibariyle günümüzde başta personel taşımacılığı olmak üzere çeşitli alanlarda en çok kullanılan platformlardandır. Fazla yükseklik gerektirmeyen; fakat daha fazla çalışma alanına ve daha fazla ağırlık kaldırma ihtiyacına ihtiyaç duyulduğunda bu manliftler cevap vermektedir.

Makaslı manliftler 3 metreden 20 metreye kadar ulaşabilirler. Çalışma alanlarına göre farklı özelliklerde ve değişik modellerde üretimleri yapılmaktadır. Personel tarafından yeri değiştirilebileceği gibi forklift tarafından da bir yerden başka bir yere götürülerek ilerleyebilirler. Zorlu çalışma şartları altında rahatlıkla kullanabilmek amacıyla tasarlanan bu iş makinaları zor şartlarda maksimum verim sunmayı başarmaktadır.

Eklemli manliftler diğer manliftlere nazaran en çok öne çıkan özelliği hareket kabiliyetinin çok daha fazla olmasıdır. Büyük manliftler şantiye tarzı yerlerde zorluk çıkarabilirler. Bu da kaza riskini arttırarak çalışma hızını düşürebilir. Oysa eklemli manlift şantiyelerde ve benzeri çalışma sahalarında çok rahat hareket edebilir. Daha güvenli şekilde yüksek noktalara erişebilir. Bu nedenle eklemli manliftler küçük yapıları ve eklem özellikleriyle öne çıkan, küçük kaldırma platformları arasında en popüler olanlardır.

Eklemli manliftlerin çalışma yükseklikleri 12 ila 48 metre arasında değişebilmektedir. 300 kilograma kadar taşıma özellikleri olup bir adet taşıma sepeti vardır. Modeller arasında 10 ton ağırlığa kadar olanlar mevcuttur.

Dikey manliftler çeşitleri itibariyle birçok farklı sektörde kullanılan iş makinalarından birisidir. Fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, kamu binalarında, havalimanlarında, depolama için kullanılan alanlarda ve çok daha fazlasında bu iş makinaları kendine yer bulmaktadır. Dikey manlift adıyla da anılan makinalar zemin üzerinde dengeli şekilde yürüyebilecek donanımdadır. Sahip oldukları mekanizma ile yüksek alanlarda güvenle çalışma sağlarlar.

Dikey manliftlerin yükseklikleri markaya ve modele göre değişebilmektedir. Ortalama 2 metreye kadar çıkabilmektedir. Benzer şekilde kaldırma kapasiteleri de markalarına ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

Teleskopik manliftler en çok tercih edilen manliftlerden birisidir. Birçok farklı çeşidi bulunur ve farklı iş sahalarında kullanılabilir. 14 metreden 45 metreye kadar kaldırıcı özellikleri olabilmektedir. Bu sayede oldukça yükseğe çıkabilmeye imkân veren teleskopik manliftler istenen her yere erişimi mümkün kılar.

Bu manliftler geniş bir ürün yelpazesi sağladıkları için yapılacak işin boyutuna ve türüne göre seçim yapılabilir. Tercih edilirken en önemli noktalardan birisi ne kadar yükseğe çıkılması gerektiğidir.

 

Maltepe Manlift Kiralama Firması

Maltepe Manlift kiralama hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz.  Kiraladığınız manliftlerde herhangi bir problem olduğunda ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Kiralamasını yaptığımız manliftlerimizin markası ya da modeli fark etmeksizin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştirerek sizlere sorunsuz bir şekilde kiralama sunuyoruz.

 

Maltepe Manlift Kiralama Fiyatları

Firmanızın yapısına uygun manlift kiralama fiyatları almayı düşünüyorsanız, fiyatlarımız tercih edeceğiniz manlift marka modeline ve manlift platform boyutuna göre değişmekte olup;

Elektrikli Makaslı Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Makaslı Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 500 liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift Haftalık kiralama fiyatları 3500 liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift Aylık kiralama fiyatları 8 bin liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 40 bin liradan,
 • Elektrikli Makaslı Manlift Yıllık kiralama fiyatları ise 75 bin liradan başlamaktadır.

 

Dizel Makaslı Manlift Kiralama Fiyatları

 • Dizel Makaslı Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 1000 liradan,
 • Dizel Makaslı Manlift Haftalık kiralama fiyatları 6000 liradan,
 • Dizel Makaslı Manlift Aylık kiralama fiyatları 20 bin liradan,
 • Dizel Makaslı Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 100 bin liradan,
 • Dizel Makaslı Manlift 1 Yıllık kiralama fiyatları ise 180 bin liradan başlamaktadır.

 

Elektrikli Eklemli Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Eklemli Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 1500 liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift Haftalık kiralama fiyatları 7000 liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift  Aylık kiralama fiyatları 20 bin liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 100 bin liradan,
 • Elektrikli Eklemli Manlift 1 Yıllık kiralama fiyatları ise 200 bin liradan başlamaktadır.

 

Dizel Eklemli Manlift Kiralama Fiyatları

 • Dizel Eklemli Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 3000 liradan,
 • Dizel Eklemli Manlift Haftalık kiralama fiyatları 10 bin liradan,
 • Dizel Eklemli Manlift Aylık kiralama fiyatları 25 bin liradan,
 • Dizel Eklemli Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 120 bin liradan,
 • Dizel Eklemli Manlift 1 Yıllık kiralama fiyatları ise 200 bin liradan başlamaktadır

 

Elektrikli Dikey Manlift Kiralama Fiyatları

 • Elektrikli Dikey Manlift Günlük kiralama fiyatları ortalama 800 liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Haftalık kiralama fiyatları 4000 liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Aylık kiralama fiyatları 12 bin liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift 6 Aylık kiralama fiyatları 40 bin liradan,
 • Elektrikli Dikey Manlift Yıllık kiralama fiyatları ise 70 bin liradan başlamaktadır.

 

Dizel Teleskopik Manlift Kiralama Fiyatları

 • Dizel Teleskopik Günlük kiralama fiyatları ortalama 3000 liradan,
 • Dizel Teleskopik Haftalık kiralama fiyatları 10 bin liradan,
 • Dizel Teleskopik Aylık kiralama fiyatları 30 bin liradan,
 • Dizel Teleskopik 6 Aylık kiralama fiyatları 150 bin liradan,
 • Dizel Teleskopik Yıllık kiralama fiyatları ise 250 bin liradan başlamaktadır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Ada Platform Firması sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli manlift platform hizmeti sunan firmalarda teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak Marmara bölgesinde talep gelmesi halinde tüm illerde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantall, Sinoboom ve Uprıght markalarının üretimi olan; Makaslı PlatformlarEklemli PlatformlarDikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız. Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Maltepe Manlift Kiralama için güncel net rakam almak istiyorsanız Telefon: 0535 100 47 40 E-Mail: info@adaplatform.com.tr ve 7/24 Whatsapp Hattı gibi kanallarla hızlıca teklif alabilirsiniz.

Dipnot: Manlift kiralama fiyatlarımıza çekici hizmeti dahil değildir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,