Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 

1Manlift Nedir ?
Manlift adında anlaşılacağı gibi personel yükseltici demektir. Bu ürün bir asansör yerine kullanılan , dikey bir konveyöre bağlı bir dizi tutamak ve basamak grubundan oluşan ve tipik olarak endüstriyel bir ortamda insanları taşımak için kullanılan kalıcı olarak kurulmuş bir platformdur.
2Manlift ne için kullanılır ?
Manlift çıkması güç olan yerlere personellerin güvenle çıkmasını sağlayan yükseltici platformlar olup hem güvenle iş yapmanızı sağlar hem de işlerinizi yeterince kolaylaştırır.
3Manlift kaç TL ?
Firmanızın yapısına uygun manlift satın almayı düşünüyorsanız, fiyatlarımız tercih edeceğiniz manlift marka modeline ve manlift platform boyutuna göre değişmekte olup; Elektrikli Manlift Fiyatları 100.000 ₺ ile 350.000 ₺ arasında, Dizel Manlift Fiyatları ise 500.000 ₺ ile 750.000 ₺ arasında değişmektedir.
4Manlift kaç kg ?
Manliftler ortalama 200 ile 350 kg taşıma kapasitesine sahip çeşitli platformlardan oluşur.
5Manlift kaç metre ?
Manlift platform boyutları manlift markası ve modeline göre değişmekte olup genellikle kullanım alanına göre 8 ile 25 metre yüksekliğe çıkmaktadır. Personelin çalışma alanının genişlikleri ise genelde 1 m ile 1,5 m aralığındadır.
6Manlift ehliyeti zorunlu mu?
İç ve Dış mekanlarda manlift kullanırken tehlike tehdidini en alt seviyeye indirmek hayati önem taşır.  Bu sebeple manlift’leri kullanan operatörler mutlaka operatör ehliyeti almak zorundadır
7Manlift satıyomusunuz ?
Manlift ikinci el satış hizmeti yapan firmamız tüm platform marka ve modellerini İstanbul ve çevresindeki müşterilerine uygun fiyatlara satış hizmeti sunar.
8Manlift tamir varmı ?
Hizmet verdiğimiz bölgelerde 7/24 manlift servis hizmeti sunmaktayız. Ağırlıklı olarak teknik servis hizmetlerimiz; Manlift kumanda değişimi, Manlift joystick değişimi, Manlif akü değişimi, Manlif lastik değişimi, Manlift yağ bakım, Manlift teknik onarım, Manlift revizyon
9Manlift kiralama varmı ?
Manlift kiralama hizmeti yapan firmamız tüm platform marka ve modellerini İstanbul ve çevresindeki müşterilerine uygun fiyatlara kiralama hizmeti sunar.
10Hangi Platformlar var ?
Ada Platform olarak Dikey platformlar, Makaslı platformlar, Eklemli platformlar ve Teleskopik platformların satış, bakım onarım ve kiralama hizmetini vermekteyiz.
11Yeriniz Nerede ?
Ada Platform olarak Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. Gölbaşı Sk. No:18, Tuzla/İstanbul adresinde hizmet vermekteyiz.