Forklift Kiralama

Forklift firmaları arasında öne çıkan Ada platform kiralık forklift konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Pendik, Tuzla gibi semtlerin çevrelerinde yakın forklift kiralama hizmetini deneyimli ekibi ile üst kalite hizmet anlayışı çerçevesinde sunmaktadır. Pendik forklift kiralama ve Tuzla forklift kiralama hizmetleri için güvenilir firmalar arasında yerini yıllardır korumaktadır.

Forklift kiralanması hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de ek masraflardan kaçınılmasına olanak vermektedir. Satın almak yerine kiralamanın tercih edilmesi oldukça yaygındır. Kiralık portif çoğu yönden avantajlı olunmasını sağlar. Forklift kiralık şekilde temin edilerek tasarruf yapılması mümkün kılınmaktadır.

 

Neden Forklift Kiralama Hizmeti Tercih Edilmekte?

Kiralık forklift arayan firmalar aylık ödeme periyotları sayesinde sabit maliyetler ile ihtiyaçlarını gidermektedir. Etkin bir bütçe ile tasarruf ederek forklift ihtiyacının giderilmesinde aylık forklift kiralama ya da uzun dönem forklift kiralama gibi seçenekler müşterilere sunulmaktadır. Satın alma yerine saatlik forklift kiralama fiyatları çok daha uygun olmaktadır.

Ada platform; akülü forklift kiralama, dizel forklift kiralama gibi farklı ihtiyaçlara özel forklift temini sağlamaktadır. Farklı çalışma potansiyeline ve prensiplerine bağlı olarak çalışan forkliftler için elektrikli forklift kiralama seçeneği de sunulmaktadır.

Satın alınma durumunda forklift için bakım, muayene, sabit vergi gibi ek maliyetler ortaya çıkmaktadır. Forklift kiralama ücreti satın alma ücretinden kısa ve uzun vadede çok daha hesaplı görülmektedir. Vergi avantajı sağlaması da kiralamanın tercih edilme nedenleri arasındadır. Bunun yanı sıra uzun süreli kullanımlarda forkliftler bakıma ihtiyaç duymakta, arıza meydana getirebilmektedir. Bu durumların vereceği zararın önüne geçilmesi için kiralamak daha doğru bir seçenek olmaktadır. Bu sayede forkliftin diğer giderleri, kiralama hizmeti veren firmanın sorumluluğunda olacaktır.

 

Forklift Kiralama Ücretleri Nasıl Belirlenir?

En ucuz forklift kiralama hizmetini sunan Ada Platform müşterilere tam olarak ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürünleri tavsiye etmektedir. Her firmanın forklift ihtiyacı birbirinden farklıdır. Forklift yıpranma payı ya da rutin bakım faaliyetleri gibi ödemelerden kaçınılmasını sağlayan kiralama hizmetinde en yüksek verimin elde edileceği ürünler müşterilere sunulmaktadır. Kiralık forklift fiyatları birbirinden farklı özellikler sergileyen değişkenlere göre değişmektedir.

Forklift kiralama fiyatları için forkliftin özellikleri değerlendirilmektedir. Forklift lastikleri, alan özelliklerine uyum için farklı şekillerde üretilmektedir. Havalı veya iz bırakmayan lastik özellikleri firmalarca tercih edilebilmektedir. Bunun dışında her sektör ve firma için tonaj aralıkları farklıdır. Yük kapasitesi ve taşınacak ürün tonaj özellikleri forklift seçiminde önemlidir. Eğer uzun süreli bir çalışma gerekecekse 2.akü sisteminin ilave edildiği modeller seçilmektedir. Marka da fiyatta önemli olan bir diğer unsurdur. Asansör seçeneği ise fiyat belirlenmesinde başka bir unsur olarak ön plana çıkmaktadır. 3 ile 6 metre arasında ortalama olarak değişen farklı forklift seçeneklerinden firmanın işine yarayacak olan modele özel fiyatlandırma yapılmaktadır.

 

Ada Platform Forklift Servisi

Forklift Tamircisi Ada Platform Servisi olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz. Forkliftlerinizin markası ya da modeli fark etmeksizin bütün forkliftlerin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştiriyoruz.

Forklift teknik servis hizmeti kapsamında tamir, bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Teknik servis hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda forklift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz. Dilerseniz iş aracınızı firmamıza getirebilir veya bulunduğunuz adrese teknik servis ekibi çağırabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Yüksek kaliteye sahip malzemelerle yapılan tüm işlemler bütçe dostu fiyatlara sahiptir.

Forklift teknik servis hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz; kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,