Forklift Satış

Ada Platform Hizmetleri forklift satış konusunda uzun yıllardır güvenli alışverişin adresi olmaktadır. 2. el forklift ve sıfır forklift satış yapılmaktadır. Firmanın deneyimli teknik ekibi müşterilere her türlü konuda teknik destek sunmaktadır. Kalitesi kanıtlanmış güvenilir markaların forklift ürünleri temin edilmektedir.

Forklift konusunda kiralama, tamir gibi hizmetler sunan firma bünyesinde her marka ve modelde forklift satışı yapılmaktadır. Kullanılacak olan sektörün özelliklerine göre ihtiyaç duyulan tüm forklift ürünleri Ada platform güvencesi ile satıştadır. Forklift satışı konusunda müşterilerin güvenini sağlayan firmada forklift satış fiyatları her bütçeye uygundur. Akülü, dizel, 2.akü destekli gibi farklı modellerden ihtiyaca uygun olanı uygun fiyatlarla satılmaktadır.

 

Ada Platform Forklift Servisi

Forklift Tamircisi Ada Platform Servisi olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz. Forkliftlerinizin markası ya da modeli fark etmeksizin bütün forkliftlerin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştiriyoruz.

Forklift teknik servis hizmeti kapsamında tamir, bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Teknik servis hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda forklift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz. Dilerseniz iş aracınızı firmamıza getirebilir veya bulunduğunuz adrese teknik servis ekibi çağırabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Yüksek kaliteye sahip malzemelerle yapılan tüm işlemler bütçe dostu fiyatlara sahiptir.

Forklift teknik servis hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz; kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

 

Etiketler: , , , ,