Dikey Platformlar

Dikey Platformlar

Dikey Platformlar

Dikey Platformlar

Dikey Platformlar

Dikey platform çeşitleri birçok farklı sektörde kullanılan iş makinalarından birisidir. Fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, kamu binalarında, havalimanlarında, depolama için kullanılan alanlarda ve çok daha fazlasında bu iş makinaları kendine yer bulmaktadır. Dikey manlift adıyla da anılan makinalar zemin üzerinde dengeli şekilde yürüyebilecek donanımdadır. Sahip oldukları mekanizma ile yüksek alanlarda güvenle çalışma sağlarlar.

Dikey platformların yükseklikleri markaya ve modele göre değişebilmektedir. Ortalama 2 metreye kadar çıkabilmektedir. Benzer şekilde kaldırma kapasiteleri de markalarına ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

Dikey platformlar zamanı verimli kullanma, ulaşım sağlama ve güvende kalma avantajları sunmaktadır. Kapalı ya da açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış olup iz yapmayan lastikleri sayesinde hassas alanlarda da tercih edilmektedir.

Günümüzde dikey platformlarda kullanılan sistemler oldukça gelişmiştir. Otomatik fren ve otomatik siren sistemleriyle bütünleşiktirler. Makinalar yön durumuna göre sinyal vermekte, arıza anında da arıza sinyali vererek farkındalık oluşturmaktadır. Ada Platform olarak Tuzla dikey platform ihtiyaçlarında geniş ürün yelpazesi, uzman ekip ve uygun fiyatla öne çıkıyor, müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek yolumuza devam ediyoruz.

 

Dikey Platform Kiralama ve Satışı

Dikey platformlar birçok farklı modele sahiptir. Akülü ya da diğer adıyla elektrikli dikey platformlar daha sessiz ve daha pratik kullanıma sahip olmalarıyla öne çıkarlar. Dizel dikey platformlar daha güçlü ve daha dayanıklı olmalarıyla dikkat çekerler. Modele göre acil durum sinyalleri bulunur ve böylece kullanıcıların zor durumda kalması engellenmiş olur.

Dünya genelinde pek çok alanda kullanılan dikey platformlar otomotivden inşaata her alanda yer almaktadır. İnşaat sektöründe vinç üzerine monte edildikleri de olmaktadır. Fuar tarzı yerlerin dekore edilmesi ve hazırlanmasında fazlaca tercih edilmektedir.

Dikey platform fiyatları markaya, modele, ağırlık kapasitesine, yüksekliğine ve hizmet türüne göre değişmektedir. Bugün ülkemizde sıfır dikey platform almak oldukça maliyetlidir. Bunun yerine işletmelerin tercihi ikinci el dikey platform al ya da geçici süreliğine dikey platform kirala olmaktadır. Firmamız en iyi markaların en yeni modellerini bünyesinde bulundurmakta, istenen süreyle dikey platform kiralama yapmakta ya da ikinci el dikey platform satışı gerçekleştirmektedir. Bütçe dostu dikey platform fiyat fırsatları sağlamaktadır.

 

Dikey Platform Galeri

 

Dikey Platform Servisi

Dikey platformlar oldukça ağır şartlarda ve hassas alanlarda çalışmaktadırlar. Bu nedenle dikey dingli platform marka ya da modeli fark etmeksizin düzenli bakımları yapılmalıdır. Zamanla aşınan ya da kullanım ömrünü tamamlayan parçalar değiştirilmeli, güvenlik seviyesi en üst noktaya taşınmalıdır. Bir ani arıza halinde de mutlaka işin ehli, deneyimi kişilerce müdahale edilmelidir.

Dikey platform servisi olarak yılların bilgi ve birikimiyle hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimizle marka ya da modeli fark etmeksizin bütün makinalarınızın bakımını, onarımını, parça değişimini yapıyoruz.

Dingli platformlar hakkında teknik servis, kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için iletişime geçmek veya fiyat almak için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , , ,