Makaslı Platformlar

Makaslı Platformlar

Makaslı Platformlar

Makaslı Platformlar

Makaslı Platformlar olarak Haulotte, Dingli, Snorkel, Genie, Els, Mantal, Sineboom ve Upright markalarının teknik servis, yedek parça ve kiralama hizmetini vermekteyiz

Makaslı platform çeşitleri günümüzde başta personel taşımacılığı olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Fazla yükseklik gerektirmeyen; fakat daha fazla çalışma alanına ve daha fazla ağırlık kaldırma ihtiyacına ihtiyaç duyulduğunda bu platformlar cevap vermektedir.

Makaslı manlift olarak da isimlendirilen makaslı platformlar ağır yükleri kaldırabilmektedirler. Tasarımlarında personel taşıma esnasında oluşabilecek zararları ortadan kaldıracak detaylara dikkat edilmiştir. Hidrolik çalışma mekaniği sistemine sahiptirler ve sadece dikey olarak hareket edebilirler.

Makaslı platformlar 3 metreden 20 metreye kadar ulaşabilirler. Çalışma alanlarına göre farklı özelliklerde ve değişik modellerde üretimleri yapılmaktadır. Personel tarafından yeri değiştirilebileceği gibi forklift tarafından da bir yerden başka bir yere götürülerek ilerleyebilirler. Zorlu çalışma şartları altında rahatlıkla kullanabilmek amacıyla tasarlanan bu iş makinaları zor şartlarda maksimum verim sunmayı başarmaktadır.

Ada Platform olarak Tuzla makaslı platform ihtiyaçlarına ve çok daha fazlasına cevap veriyoruz. İstanbul ve çevre illere dünyanın en seçkin markalarıyla ve en iyi iş makinalarıyla hizmet veriyoruz. Makaslı platformlar ile güvenli şekilde daha kolay ve hızlı çalışmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Kaliteli ve Güvenilir Makaslı Platform Servisi

Makaslı platformlar birçok farklı sektörde kullanılabilmektedir. Başta inşaat sektörü olmak üzere, bakım, onarım işlerinde, eğlence sektöründe, kurumsal kullanım alanlarında ve çok daha fazlasında bu makinalardan yararlanılabilmektedir. Özellikle yüksek depolama ve dağıtım merkezlerinde bu platformlar kurtarıcıdır. Yenileme işlerinde, otellerde, eğitim merkezlerinde ve benzeri mekanlarda da fazlaca yer bulmaktadır.

Makaslı platform modelleri oldukça fazladır. Akülü ya da elektrikli makaslı platformlar en az 8, an fazla 15,7 metreye kadar esneyebilmektedir. Dizel makaslı platformlar dar şasi ve geniş şasi alternatifleri sunmaktadır. Dar şasili dizel makaslı platformlar en az 10 metre, en fazla 14 metreye kadar uzanmaktadır. Geniş şaseli dizel makaslı platformlar en az 15, an fazla 22 metre kadar yüksekliğe çıkabilmektedir. Ayrıca mini makaslı platform modelleri de bulunmaktadır. Bunlar yarı otomatik ve kendinden yürüyüşlü olarak gruplandırılmaktadır. En fazla 5-6 metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedirler.

Firma olarak dünyanın en iyi makaslı platform markalarını bünyemizde bulunduruyor, ikinci el makaslı platform satışı ve makaslı platform kiralama hizmeti veriyoruz. Her biri alanında uzman bir kadroyla marka ya da modeli fark etmeksizin bütün makaslı platformlarınız için makaslı platform servisi görevini üstleniyor, bakım, onarım, tamir gibi her ihtiyacı karşılıyoruz.

 

Makaslı Platform Fiyatları

Güncel makaslı platform fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Marka, model, yaş, donanım, tür gibi detaylar makaslı platform fiyat farkı oluşmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte makaslı platform kiralama, sıfır makaslı platform satın almadan daha uyguna mal olacaktır. Firmamız geniş ürün seçeneğiyle her talebe karşılık vermekte, en uygun fiyat avantajlarını tercihe sunmakta, istenen sürede kiralama yapmakta, bütçenizi yormadan ihtilaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

Manlift fiyatları nedir sorusuna en basit cevap markaya – modele, platform çeşidine ve bomun uzunluğuna göre değişmektedir.

Manlift platform boyutları manlift markası ve modeline göre değişmekte olup genellikle kullanım alanına göre 8 ile 25 metre yüksekliğe çıkmaktadır. Personelin çalışma alanının genişlikleri ise genelde 1 m ile 1,5 m aralığındadır.

En çok tercih edilen platformlar; Makaslı PlatformlarEklemli PlatformlarDikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘dır.

En çok tercih edilen markalar; Haulotte manlift, Dingli manlift, Snorkel manlift, JLG manlift, Genie manlift, Els manlift, Mantall manlift, Sıneboom manlift ve Upright marka manliftlerdir.

En çok tercih edilen yakıtlar ise; Firmaların en çok tercih ettiği açık alanda dizel, kapalı alanda ise elektrikli (akülü) modellerdir.

Firmanızın çalışma yapısına uygun makaslı manlift platformu satın almayı düşünüyorsanız, fiyatlarımız tercih edeceğiniz manlift marka modeline ve manlift platform boyutuna göre değişmekte olup;

  • Elektrikli Manlift Fiyatları 100.000 ₺ ile 350.000 ₺ arasında
  • Dizel Manlift Fiyatları ise 500.000 ₺ ile 750.000 ₺ arasında değişmektedir.

Makaslı manlift dışında, eklemli, dikey ve teleskopik manliftlerin piyasadaki ortalama fiyatlarını manlift fiyatları sayfamızdan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Makaslı Platform Resimleri

Makaslı Platform Servis İletişim

Makaslı platformlar oldukça ağır şartlarda ve hassas alanlarda çalışmaktadırlar. Bu nedenle genie makaslı platform marka ya da modeli fark etmeksizin düzenli bakımları yapılmalıdır. Zamanla aşınan ya da kullanım ömrünü tamamlayan parçalar değiştirilmeli, güvenlik seviyesi en üst noktaya taşınmalıdır. Bir ani arıza halinde de mutlaka işin ehli, deneyimi kişilerce müdahale edilmelidir.

Makaslı platform servisi olarak yılların bilgi ve birikimiyle hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimizle marka ya da modeli fark etmeksizin bütün makinalarınızın bakımını, onarımını, parça değişimini yapıyoruz.

Makaslı platformlar hakkında teknik servis, kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için iletişime geçmek veya fiyat almak için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , ,