Teleskopik Platformlar

Teleskopik Platformlar

Teleskopik Platformlar

Teleskopik Platformlar

Teleskopik Platformlar Haulotte, Dingli, Snorkel, Jlg, Genie, Els, Mantal ve Upright markalarının teknik servis, yedek parça ve kiralama hizmetini vermekteyiz

Teleskopik platform en çok tercih edilen platformlardan birisidir. Birçok farklı çeşidi bulunur ve farklı iş sahalarında kullanılabilir. 14 metreden 45 metreye kadar kaldırıcı özellikleri olabilmektedir. Bu sayede oldukça yükseğe çıkabilmeye imkân veren teleskopik platformlar istenen her yere erişimi mümkün kılar.

Teleskopik platformlar akülü ya da dizel seçeneklerde olabilmektedir. Akülü türleri aynı zamanda elektrikli teleskopik platformlar olarak da adlandırılırlar. Geniş bir ürün yelpazesi sağladıkları için yapılacak işin boyutuna ve türüne göre seçim yapılabilir. Tercih edilirken en önemli noktalardan birisi ne kadar yükseğe çıkılması gerektiğidir.

Standart bir elektrikli ya da dizel teleskopik platformlar 20 metreye kadar yükselebilirler. Burada sahip olunan sepetin önemi göz ardı edilmemelidir. Çoğu zaman hidrolik otomatik sepet dengeleyici kullanılır ve bu sayede olası problemlerin önüne geçilmiş olur. Yine sepette aydınlatma, korna gibi sistemler olmakta, bunlar da çalışma koşullarının daha rahat olmasını sağlamaktadır. Aydınlatma lambaları olan teleskopik platformlarla geceleri dahi rahatlıkla çalışılabilmektedir.

Teleskopik platform fiyatları markaya, modele, makinaların özelliklerine vs. göre değişmektedir. Model genişliği hem fiyat yelpazesinin açık olmasına hem de fonksiyonelliğin fazlalığına imkân vermektedir. Mesela bazı modeller hem sepetten hem de kuleden kontrol edilebilmektedir. Bu da kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. El freni sistemi sarsıntıyı en aza indirmektedir.

 

Teleskopik Platform Servisi

Teleskopik platformlar yaklaşık 200 kiloya kadar kaldırma ve taşıma özelliğine sahiptir. Yine 360 derece dönebilmektedirler. Bu sayede kullanıldıkları alan içinde rahatlıkla manevra yapılabilmekte, bütün bunlar da her geçen gün teleskopik platformların daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Ada Platform olarak dünyanın en çok tercih edilen teleskopik platform markalarının modellerini bünyemizde bulunduruyoruz. Her biri alanında uzman, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede İstanbul ve çevresinin en çok tercih edilen teleskopik platform servisi olmayı başarıyor, hep daha iyisi için özveriyle yolumuza devam ediyoruz.

Piyasada bulabileceğiniz bütün teleskopik platform markalarının her modelinin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştiriyoruz. En ufak parçalara kadar değişim, onarım yapabiliyoruz. Kullanmakta olduğunuz makinalarınızın düzenli bakımlarında ya da ani arızalarında hızlı çözümler üretebiliyoruz.

 

Teleskopik Platform Kiralama ve Satışı

Ada Platform olarak teleskopik platform kirala ve ikinci el teleskopik platform satışı da yapıyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz makinalarımızın tamamı en kalitelilerindendir. Kullanımları kolay, verimlilikleri yüksek ve uzun ömürlüdürler.

Teleskopik platform servisi olarak da görev yaptığımız için kiralayacağınız makinaların bakımları kusursuzca yapılmakta, hiçbir çalışmayan aksamı olmaksızın tarafınıza sunulmaktadır. İsterseniz kısa süreli isterseniz uzun süreli kiralamalarımız dilediğiniz üründe gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde tuzla Teleskopik platform ihtiyaçlarında satışlarımız da devam etmekte, bakımları yapılmış, hiçbir kusuru bulunmayan, çalışmayan aksamı olmayan platformlarımızın satışları devam etmektedir. Üstelik hem teleskopik platform kiralama hem de satışlarımızda en uygun fiyat garantisi sunulmaktadır.

Etiketler: , , , , , ,