Forklift İkinci El

Forklift İkinci El

Forklift Teknik Servisi

Forklift İkinci El Hizmeti

Forklift ikinci el alım ve satım hizmeti sunan firmamız bakım onarımını yaptığı forklift makinelerini müşterilerine sorunsuz ve kurulmuş şekilde teslim ediyor.

Günlük hayatta birçok alanda karşımıza çıkan forkliftlere sahip olmanın en kolay ve en ekonomik yolu ikinci el forklift tercih etmektedir. Çünkü revizyonlu ikinci el forklift modelleri sıfırlara nazaran çok daha uygun fiyatlıdırlar. Eğer güvenilir bir firmadan alım yaptığınız taktirde rahatlıkla ihtiyacınızı karşılayabilir, ekonomik biçimde işlerinizi halledebilirsiniz.

Satılık forklift ürünleri en temelinde çıkılması zor ve yüksel yerlere personellerin malzemeleri güvenle çıkarmasını sağlamaktadır. Bu makinalar hem iş güvenliğini arttırır hem de işlerinizi çok daha kolay yapmanızı sağlar. Geniş kullanım alanıyla hem iç hem dış mekanlarda kullanabilmenizi mümkün kılar.

İkinci El Forklift Kullanım Alanları

Satılık ikinci el forklift yapılacak işlere göre çeşitlilik göstermektedir. Hem verimliliklerinin fazla olması hem de çeşitlerinin bol olması forkliftlere çok geniş bir kullanım alanı yaratmaktadır. Başlıca kullanım alanlarını ise şöyle sıralamak mümkündür:

  • Yüksek alanlarda malzeme montajlamada ya da malzeme sökmede kullanılabilir.
  • Daha yüksek mesafelere forkliftler aracılıyla ulaşılabilmektedir.
  • Kimi çalışma alanlarında iş yapacağınız yere ulaşmanızı engellenen bazı engeller olabilir. Forkliftler sayesinde bunları rahatlıkla aşabilirsiniz.
  • Yüksek alanlarda çalışmak risklidir. Sahibinden satılık forklift alarak kapalı alanı olan makinaların üzerinde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Yükselticilerin oluşturduğu güvenli ortamdan yararlanabilirsiniz.
  • Forklift iş verimliliği ve tasarrufu sağlar. Kısa zamanda seri kullanım, malzeme yerleştirme, taşıma, depolama ve istifleme hizmeti sağlayarak, bulunduğunuz alandan ve zamandan tasarruf etmenizi ayrıca ekonomiden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Forkliftler insan gücünden tasarruf edilerek, iş kalitesi ve verimliliği arttırır.

Satılık Forklift Modelleri

Satılık forklift fiyatları çeşitli detaylara göre değişir. Fiyat değişimlerinin nedenlerinden birisi de forklift modelleridir ve modeller kullanım alanlarına göre alternatif sağlamaktadırlar.

Dizel forkliftler

Açık alanda ve daha ağır işlerde kullanılan forklift çeşitlerinden biridir. Dizel forklift’lerin güç kaynakları iki ya da dört zamanlı dizel motordur. Özellikle açık alanda kullanım kolaylığı bakımından tercih edilir. Pratiktir ve en ağır işlerde bile kaliteli, güvenli çözümler sunar.

Elektrikli forkliftler

Güç kaynağı elektrik motoru olan forklift çeşitlerindendir. Çok ağır işlerde kullanmak için uygun değildir. Aynı zamanda açık alanlar için de tercih edilmez. Elektrikli forklift’ler daha çok kapalı alanlarda kullanılır. Gürültüsü çok yoktur bu nedenle sessiz olunması gereken ortamlar için de idealdir. Hafif ve çok ağır olmayan işler için kullanılır.

Stacker forkliftler

Stacker yani Elektrikli İstif Makinesi modern depolama işlerinin yapılması amacıyla üretilmiş özel yardımcılara deniyor. İnsanın işlerini kolaylaştıran, kaldırılması imkansız ağırlıkları pratikçe yerleştiren ve iki yüz yıldır kullanılan forkliftlerin bir türü olarak karşımıza çıkıyor. Forkliftlerin birbirinden farklı çeşitleri hakkında bilgi edinerek en uygun olanı seçmek gerekiyor. Stacker forkliftin bir alt türü olarak kabul edilebilir.

Transpalet forkliftler

Transpalet kapalı alanlarda küçük yüklerin taşınmasında kullanılan iş makinasıdır. 3,5 tona kadar olan yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır. Paletli yükleri kaldırır. Genelde kapalı ortamlarda kullanılır; motorsuz ve küçük yüklerin taşınabilmesine imkân sağlar. Sadece kaldırma mekanizması vardır ve insan gücü ile hareket ettirilerek yük kaldırılır. Transpalet çeşitleri vardır; kaldırma sistemleri ayak pompalıdır aynı zamanda akü ile çalışan elektro hidrolik donanımlı olan çeşitleri de mevcuttur.

Forklift ikinci el satış hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetimiz; teknik servis hizmetleri için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , ,