Eklemli Platformlar

Eklemli Platformlar

Eklemli Platformlar

Eklemli Platformlar

Eklemli platform, platform modelleri arasında en çok verim alınanlardan birisidir. Ebat olarak diğer platformlardan daha küçük olmasına karşın kaldırma uzunluğu çok daha fazladır ve çok daha uzak noktalara erişim sağlayabilmektedir.

Eklemli manlift olarak da adlandırılabilen eklemli platformların diğerlerine nazaran en çok öne çıkan özelliği hareket kabiliyetinin çok daha fazla olmasıdır. Büyük platformlar şantiye tarzı yerlerde zorluk çıkarabilirler. Bu da kaza riskini arttırarak çalışma hızını düşürebilir. Oysa eklemli platform şantiyelerde ve benzeri çalışma sahalarında çok rahat hareket edebilir. Daha güvenli şekilde yüksek noktalara erişebilir. Bu nedenle eklemli platformlar küçük yapıları ve eklem özellikleriyle öne çıkan, küçük kaldırma platformları arasında en popüler olanlardır.

 

Eklemli Platform Servisi

Eklemli platformlar kendi içinde çeşitlere sahiptirler. Akülü, şasili ve dizel eklemli platformlar en çok kullanılanlardır. Akülü eklemli platformlar aynı zamanda elektrikli eklemli platformlar olarak da adlandırılır. Bu tür makinalar 4 metreden 21 metreye kadar yatay uzatma özelliğine sahip olabilmektedirler.

Eklemli platformların çalışma yükseklikleri 12 ila 48 metre arasında değişebilmektedir. 300 kilograma kadar taşıma özellikleri olup bir adet taşıma sepeti vardır. Modeller arasında 10 ton ağırlığa kadar olanlar mevcuttur.

Eklemli platform modelleri uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Personelsiz, kendinden yürüyüşlü özelliktedirler. Acil durumlarda kullanılmak için acil durum butonları bulunabilmektedir. Hem ağırlık tutma hem de emniyet kilidi sistemi ile tasarlandıkları için son derece güvenli kabul edilirler. Sessiz çalışma özellikleri vardır. Emisyonsuz olup kullanımları kolaydı. Hidrolik tekerleri yardımıyla üstün manevra kabiliyetleri bulunmakta, kullanım alanlarında rahatlıkla manevra yapabilme fırsatı vermektedirler.

Eklemli platformlar zorlu hava koşullarında ve arazilerde çalışabilmektedirler. Standart kapılardan geçebilir, dar alanlarda çalışmanıza imkân verirler. Ada Platform olarak en iyi markaların en kaliteli eklemli platformlarını bünyemizde bulundurduğumuz gibi eklemli platform servisi olarak da görev yapıyoruz. Alanında deneyim sahibi, bütün marka ve model eklemli platformlar hakkında eğitimli, bilgi birikimi yüksek bir kadroyla çalışıyoruz. Bu sayede platformlarınızın periyodik bakımlarını yapabiliyor, acil arızalarına müdahale edebiliyoruz. Her türlü tamir, bakım, onarım desteği ile Tuzla eklemli platform ihtiyaçlarında ve bütün İstanbul ve çevresinde hizmet veriyoruz.

 

Eklemli Platform Fiyatları

Eklemli platform kirala ya da satın al yöntemleriyle bu iş makinalarına sahip olabilirsiniz. Makinaların çok geniş bir kullanım alanı vardır. Başta şantiyeler olmak üzere dış cephe çalışmaları, bina camı temizliği, hassas yapılar, tersaneler, bina, köprü tamiratları ve diğer belli bir yüksekliğe sahip alanlarda kullanılabilir.

Eklemli platform fiyatları markaya, modele, yaşa, donanıma vs. göre değişir. Ada Platform olarak her eklemli platform kiralama, ikinci el eklemli platform satışı gibi farklı alternatifler sunuyoruz. Bütün uygulamalarımızda bütçe dostu eklemli platform fiyat avantajlarıyla öne çıkıyor, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

 

Eklemli Platform Çalışmaları

 

Eklemli Platform Servis İletişim

Eklemli platformlar oldukça ağır şartlarda ve hassas alanlarda çalışmaktadırlar. Bu nedenle eklemli snorkel platform marka ya da modeli fark etmeksizin düzenli bakımları yapılmalıdır. Zamanla aşınan ya da kullanım ömrünü tamamlayan parçalar değiştirilmeli, güvenlik seviyesi en üst noktaya taşınmalıdır. Bir ani arıza halinde de mutlaka işin ehli, deneyimi kişilerce müdahale edilmelidir.

Eklemli platform servisi olarak yılların bilgi ve birikimiyle hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimizle marka ya da modeli fark etmeksizin bütün makinalarınızın bakımını, onarımını, parça değişimini yapıyoruz.

Eklemli platformlar hakkında teknik servis, kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için iletişime geçmek veya fiyat almak için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , ,