Els Manlift

Els Manlift

Els Manlift

Els Manlift

 

ELS Manlift Satış Kiralama ve Servis Hizmeti

ELS marka manliftlerin teknik servis, yedek parça, kiralama ve 2.el satış hizmetlerini işinde uzman personellerle ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde, talep gelmesi halinde bütün illerde vermekteyiz.

Ülkemizde en çok tercih edilen yerli üretim personel yükseltici platformların başında gelen ELS Lift, 2008’den bu yana Türkiye’nin global ölçekte faaliyet gösteren tek büyük ve yerli personel yükseltici platform üreticisidir.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri, dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak ve çözümler üretmek üzerine çalışmaktadır. Personel yükseltici platformlara karşı artan talepler doğrultusunda, ELS Lift ürün serisine 5 metrenin altı ve 14 metreye kadar çalışma imkânı sunan makaslı personel yükseltici platformlar, akülü eklemli ve dikey personel yükseltici platform kategorilerinde ürünler eklemiştir.

ELS Lift, personel yükseltici platform pazarının büyük bir parçası olan kiralama şirketlerinin yanı sıra, birçok çeşitli endüstriyel alanda faaliyet gösteren (inşaat, bakım, onarım, temizlik, havacılık, savunma sanayi vb.) son kullanıcılara da ulaşmaya devam etmektedir.

Yurtiçinde bulunan teknik servis ağı ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden ELS Lift, yurtdışı pazarında ise bugün itibari ile üretiminin %65’ini Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Hindistan, Ukrayna ve Belarus’ta ki mevcut bayilikleri aracılığıyla 25’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bu ülkelerin başında Suudi Arabistan, Pakistan, Hollanda, Cezayir, İsviçre, Avusturya ve 2020 yılı itibari ile hedef pazarları arasında yer alan Amerika’da faaliyet göstermeye başlamıştır.

ELS Lift ayrıca, ISO 9001 kalite belgesine sahip olup, CE belgeli ve TS EN280 standartlarına uygun rekabetçi ürünler sunmaktadır.

 

ELS Platform Çeşitleri

  • Hafif Tip Makaslı Platformlar
  • Makaslı Platformlar
  • Dikey Platformlar
  • Eklemli Platformlar
  • Opsiyonlu Malzemeler

 

Els Teknik Servis

Yerli üretim olan olan marka ülkemizde demiryollarında, otoyollarda, havaalanlarında, gemilerde, ambarlarlarda, yük yükleme ve boşaltma üretim hatlarında, nakliye ve stoklama yerlerinde, Stadyum, salon ve diğer yüksek binaların ‵planlama, dekorasyon, bakım ve temizlik işleri, alanında sorunsuz hizmet veren  dünya çapında tanınan bir markadır. Els ürünleri, yüksek performansı ve dayanıklılığı ile bilinir. Ancak, herhangi bu ekipmanların uzun ömürlü olması için düzenli bakıma ve onarıma sahip olmaları gerekir. Bu noktada, Els teknik servisi, hizmeti sunan firmamız makinelerinizin sağlıklı bir şekilde çalışması için devreye girer.

Els servisi hizmeti sunan firmamız manliftlerinizin bakımını, onarımını sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir Bu hizmetler, Kullanılan ürünlerinizin maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır. Teknik servisimiz, Els akülü teknik servisi, Els dizel teknik servisi, Els elektrikli teknik servisi, Els makaslı teknik servisi, Els eklemli teknik servisi, Els sepetli teknik servisi, Els örümcek teknik servisi, Els teleskopik teknik servisi gibi çeşitli hizmetler sunar.

Ayrıca Els teknik servisi olarak akülü ekipmanlarınızın ömrünü uzatmak ve güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlamak için periyodik muayene gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Els Manlift Kiralama

Els kiralama hizmetleri olarak personel yükseltici platformu ihtiyacı olan tüm işletmelere uygun maliyetli çözümler hedeflemekteyiz. Bizlerden bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize öncelikle bir takım sorular sorarak çok iş gerektirmeyen çalışma alanlarına daha uygun makineler önererek işletmelerin bütçelerini korumaktayız..

Ağırlıklı olarak Els manlift kiralama hizmetimiz aşağıdaki gibidir.

Els akülü manlift kiralama, daha çok iç mekanlarda çalışmak için ideal bir seçenek haline gelir.  Akülü Manliftler sessiz ve çevre dostudur ve iç mekanda uzun süre çalışmak için güçlü bir akülere sahiptirler.

Els dizel manlift kiralama, daha çok dış mekan çalışmaları için idealdir. Bu manliftler, güçlü bir motorla donatılmıştır ve ağır yükleri kaldırmak için uygundur.

Els elektrikli manlift kiralama, daha çok iç mekanlarda çalışmak için ideal bir seçenek haline gelir.  Elektrikli Manliftler sessiz ve çevre dostudur ve iç mekanda uzun süre çalışmak için güçlü aklülere  sahiptirler.

Els makaslı manlift kiralama, yükseklikte çalışmak için idealdir. Bu manliftler, geniş bir platform sunar ve işçilerin güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlar.

Els eklemli manlift kiralama, dar alanlarda çalışmak için idealdir. Bu manliftler, dar ve yüksek alanlarda hareket edebilir ve işçilerin zorlu alanlarda çalışmalarını sağlar.

Els sepetli manlift kiralama, yüksek yapılarda çalışmak için idealdir. Bu manliftler, geniş bir sepet sunar ve işçilerin uzun süreli çalışmalarını sağlar.

Els manlift kiralama hizmetleri, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun farklı seçenekler sunar. Kiralama seçeneği, işletmelere maliyet tasarrufu sağlar.

 

Els Yedek Parça

Els Yedek Parça, inşaat ve madencilik ekipmanları için yüksek kaliteli yedek parçalar sunar. Els ülkemizde lider olmaya aday bir marka olarak müşterilerine güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunar. Bu ürünler arasında Els kumanda, Els joystick, Els kolu, Els akü, Els lastik, Els eğim sensörü, Els açı sensörü, Els tilt sensörü, Els ana mantar buton, Els basınç sensörü, Els hidrolik pompa, Els kumanda kartı, Els kumanda soketi, Els yürüyüş fren motoru, Els basınç kabloları, Els sensör kabloları ve Els kontakt anahtarı bulunur.

Personel yükseltici platformlarınızdaki yedek parçaları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelerimiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

 

Ada Platform Servisi

Ada Platform Servisi sektörde 8 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup; Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Els, Lgmg, Zoomlion, Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Mantall, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan; Makaslı PlatformlarEklemli PlatformlarDikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız. Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Satışı sunduğumuz personel taşıyıcı ürünlerimiz ve diğer hizmetlerimiz olan; manlift teknik servis, manlift kiralama, manlift yedek parça, forklift teknik servis hakkında daha detaylı bilgi almak için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,