Zoomlion Manlift

Zoomlion Manlift

Zoomlion Manlift Satış Kiralama ve Servis Hizmeti

Zoomlion marka manliftlerin teknik servis, yedek parça, kiralama ve 2.el satış hizmetlerini işinde uzman personellerle ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde, talep gelmesi halinde bütün illerde vermekteyiz.

Ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen manliftler arasında olan çin menşelli personel yükseltici platform üreticisi zoomlion 1992 yılında kurulmuş olup ağırlıklı olarak mühendislik endüstrisi ve tarım endüstrisi alanlarında, önde gelen yüksek teknoloji ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesi ile iştigal etmektedir.

Zoomlion Türkiye deyince akla gelen inşaat sektörü için çeşitli makine ve ekipmanlar sunan lider bir marka olarak hizmetimize devam etmekteyiz. Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış manlift, Zoomlion platform, Zoomlion lift, Zoomlion istif makinası gibi ürünlerin yanı sıra Zoomlion teknik servis, Zoomlion kiralama, Zoomlion manlift kiralama, Zoomlion yedek parça, Zoomlion bakım onarım ve Zoomlion ikinci el hizmetleri sunmaktadır.

Zoomlion manlift, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış bir dizi Zoomlion makaslı manlift, Zoomlion eklemli manlift, Zoomlion sepetli manlift, Zoomlion örümcek manlift ve Zoomlion teleskopik manlift modeller sunar. Zoomlion akülü manlift, Zoomlion dizel manlift, Zoomlion elektrikli manlift seçenekleri yer almaktadır.

Genel olarak yüksekliği 8 metre ile birlikte 46 metre arasında yer bu platformlar içerisinde birbirinden farklı alanlarda pek çok tasarıma rastlamak mümkündür. Bu liftler özellikle endüstriyel alanda yer almakta olup istif makineleri doğrultusunda farklı avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar arasındaki en büyük seçenek ise farklı yük kapasitelerine sahip olmasıdır.

Ülkemiz için başarılı bir şekilde yer alan bu firma kiralama ve satın alma imkanı ile birlikte ihtiyaçları karşılamaktadır. Özellikle müşteriler tarafından tercih edilen hizmetleriyle birlikte kişiler kısa süreli projeler için tercih ederek maddi anlamda da bir rahatlık elde etmektedir. Firma dahilinde yer alan teknik servis mevcut müşterilerin sorularının profesyonel bir şekilde çözer. İnşaat sektörü içerisinde başarılı bir marka haline gelerek aynı zamanda mevcut ihtiyaçlarını başarıyla tamamlanmasını sağlar. İş alanında verimli bir ortam imkanı sağlar.

Firma tarafından müşteri memnuniyeti oldukça önemli bir unsur haline gelerek profesyonelliği ile ön planda yerini alır.

 

Zoomlion Manlift Platform Çeşitleri

  • Makaslı Platformlar
  • Eklemli Platformlar
  • Teleskopik Platformlar

 

Zoomlion Teknik Servis

Zoomlion servisi, dünyanın önde gelen inşaat makineleri üreticilerinden biridir. Şirket, çeşitli türlerde inşaat makineleri, iş makineleri ve endüstriyel makineler üretmektedir. Zoomlion Teknik Servis, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için çeşitli teknik servisler sunar.

Zoomlion Teknik Servisi, Zoomlion akülü teknik servisi, Zoomlion dizel teknik servisi, Zoomlion elektrikli teknik servisi, Zoomlion makaslı teknik servisi, Zoomlion eklemli teknik servisi, Zoomlion sepetli teknik servisi, Zoomlion örümcek teknik servisi ve Zoomlion teleskopik teknik servisi için özelleştirilmiş teknik hizmetler sunar.

Akülü Teknik Servisi, şirketin akülü makineleri için özelleştirilmiş bir servis hizmetidir. Bu servis hizmetimiz ile müşterilerin akülü makinelerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılar.  Dizel Teknik Servisi ise şirketin dizel motorlu makineleri için özelleştirilmiş bir servis hizmetidir.

 

Zoomlion Kiralama

Zoomlion Kiralama, yükseklik erişim ekipmanı ihtiyacı olan müşteriler için geniş bir manlift kiralama seçeneği sunmaktadır. Lider marka, dünya çapında bir yükseklik erişim ekipmanı üreticisi olarak tanınmaktadır ve sektördeki yenilikçi tasarımları ve teknolojileri ile bilinir.  Kiralama hizmeti ile Türkiye’de müşterilerine, Zoomlion akülü manlift kiralama, Zoomlion dizel manlift kiralama, Zoomlion elektrikli manlift kiralama, Zoomlion makaslı manlift kiralama, Zoomlion eklemli manlift kiralama, Zoomlion sepetli manlift kiralama, Zoomlion örümcek manlift kiralama ve Zoomlion teleskopik manlift kiralama hizmetleri sunmaktadır. Akülü manlift kiralama, sessiz ve çevre dostu bir yükseklik erişim çözümü sunar.  Akülü manliftler, 10 metreden 22 metreye kadar kullanım imkanına sahip olmaktadır.

Dizel manlift kiralama, açık havada çalışmak için idealdir. Bu manliftler, yüksek güçlü motorları sayesinde zorlu iş sahalarında yüksekliğe erişim sağlar. Kullanılan dizel manliftler, 12 metreden 40 metreye arasında kullanım imkanı sağlamaktadır.

Makaslı olarak manlift kiralama, yüksekliğe erişim için stabil bir platform sunar. Bu manliftler, genellikle inşaat ve üretim işlerinde kullanılır ve güvenli bir çalışma alanı sağlamak için mükemmeldir. Makaslı manliftler, 8 metreden 18 metreye kadar kullanım şansına sahip olmaktadır.

 

Zoomlion Yedek Parça

Zoomlion, 1992 yılında kurulan ve dünya genelinde birçok farklı inşaat makinesi üreten bir Çin şirketidir. Firma, kaliteli ve dayanıklı yedek parçaları ile sektörde öne çıkmaktadır. Firma dahilinde, Zoomlion yedek parça arasında bulunan Zoomlion joystick, Zoomlion kolu, Zoomlion akü, Zoomlion lastik, Zoomlion eğim sensörü, Zoomlion açı sensörü, Zoomlion tilt sensörü, Zoomlion ana mantar buton, Zoomlion basınç sensörü, Zoomlion hidrolik pompa, Zoomlion kumanda kartı, Zoomlion kumanda soketi, Zoomlion yürüyüş fren motoru, Zoomlion basınç kabloları, Zoomlion sensör kabloları ve Zoomlion kontakt anahtarı hizmetleri yer almaktadır.

Markaya ait kumanda, inşaat makinelerini uzaktan kontrol etmek için kullanılan bir cihazdır. Kumandada, farklı fonksiyonları kontrol etmek için birçok düğme ve kolu bulunur. Kumanda sayesinde ise, yüksek hassasiyeti ve güçlü sinyal gücü meydana gelir.

Joystick ise , inşaat makinelerinin hassas kontrolü için kullanılan bir çubuktur. Joystick, makinelerin kolay kullanımı ve kontrolü için özel olarak hazırlanmaktadır. Marka dahilinde joysticki, dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden yapılmıştır.

Mevcut akü, inşaat makinelerinin çalışması için gerekli olan enerjiyi sağlar. Bu aküleri, yüksek performans ve uzun ömürleri ile kullanım sağlamaktadır. Ayrıca, düşük bakım gerektirirler ve çevre dostu bir tercihtir. Üretimi sağlanan lastikler, inşaat makinelerinin hareket etmesini sağlar.  Lastiklerin yüksek taşıma kapasitesi, yüksek güvenlik, düşük gürültü ve uzun ömürleri yer almaktadır.

 

Ada Platform Servisi

Ada Platform Servisi sektörde 8 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup; Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Lgmg, Zoomlion, Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan; Makaslı PlatformlarEklemli PlatformlarDikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız. Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Satışı sunduğumuz personel taşıyıcı ürünlerimiz ve diğer hizmetlerimiz olan; manlift teknik servis, manlift kiralama, manlift yedek parça, forklift teknik servis hakkında daha detaylı bilgi almak için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,