Sakarya Manlift Servisi

Sakarya Manlift Servisi

Sakarya Manlift Servisi

Sakarya Manlift Servisi

Sakarya Manlift servisi olarak Adapazarı, Serdivan, Akyazı, Erenler, Hendek, Karasu, Geyve, Arifiye, Sapanca, Pamukova, Ferizli, Kaynarca, Kocaali, Söğütlü, Karapürçek ve Taraklı ilçelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan; Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermekteyiz.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis dışında; manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz..

Sakarya İstanbul’a yakın olan, son yıllarda sanayi ağırlıklı şehirlerden birisidir ve her gün burada yüzlerce kişinin yüksekte çalışması gerekmektedir. Personellerin yükseğe çıkması, orada çalışması, güvende kalması için de yeni nesil araçlara ihtiyaç vardır. Manliftler tam da bu ihtiyaca cevap vermekte, personellerin yukarıya çıkarılması, daha yüksekte çalışması bu iş makinalarıyla mümkün olmaktadır.

Sakarya’da manliftler büyük projelerin şantiye alanlarında, inşaat sahalarında, depolarda, kamu kurumlarında, çevre düzenlemelerinde ve çok daha fazla yerde kullanılabilmektedirler. Onlarca farklı marka, yüzlerce farklı modelle ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamakta, çıkılması güç yerlere personellerin hem rahatlıkla çıkması gem de güvenle çalışması bu makinalarla mümkün olmaktadır. Sakarya manlift teknik servis desteğimiz de bütün bir ilçemizde devam etmektedir.

Sakarya genelinde kullanılan manlift modelleri kullanım alanlarına göre birçok seçeneğe sahiptir. Sepetli manliftler, ahtapot manliftler, eklemli manliftler, teleskopik manliftler, dikey manliftler, paletli manliftler, dar şasi manliftler, dar şasi manliftler gibi modeller bulunmaktadır.

En çok tercih edilenlerden birisi makaslı manliftler olup ileri geri hareket edebilmekte, yükseklere çıkabilmekte, akülü ya da dizel manlift çeşitleri bulunabilmektedir. Makaslı manliftler dar şasi, geniş şasi, akülü, dizel manliftler olabilmektedir. Marka ve modeline göre masklı manliftler 5 ila 28 metre arasında değişebilmektedir. Sakarya manlift tamircisi olarak hizmetlerimiz bütün makaslı manlift çeşitleri için devam etmektedir.

Manliftlerin bir diğer türü teleskopik manliftlerdir. Bunlar dizel motora sahip olup teleskopik manliftler yatay ve uzunlamasına yükselme kabiliyetine sahiptirler. Çalışanların yüksekte güvende kalmaları açısından avantajlıdırlar. Hem akülü hem dizel seçenekleri bulunmaktadır.

Bir diğer manlift modeli ise sepetli manlifttir. Bunların en bariz özelliği sepetli olmalarıdır ve araç üstü sepet montajı dahi yapılabilmektedir. İstenen noktalara hızlı ulaşım sağlamaktadırlar.

 

Sakarya Manlift Servisleri

Manlift farklı kullanım alanlarına sahiptir. Personeller yüksek yerlerde daha güvenli ve verimli çalışabilmek için manlift kullanır. Fakat bazı durumlarda kullanılan manlift arızalanabilir.

Sakarya Manlift servisleri olarak makaslı platformun bulunduğu adrese geliyor, inceleme yaptıktan sonra bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Manlift doğru koşullarda kullanıldığında güvenilirdir. Aynı zamanda doğru koşullarda kullanıldığında verimli sonuç almaya yardımcı olur. Fakat kullanım hatasına bağlı veya uzun süre bakımsız kalmasına bağlı arızalanabilir.

Sakarya bölgesinde iseniz manliftlerinizde arıza olmuş kodlardan anlamıyorsanız Manlift arıza kodları ekibimiz tarafından uzaktan kontrol edilmekte ve anında müdahale edilmektedir. Sorun çözülemeyecek gibiyse tecrübe sahibi ekibimiz kısa sürede yanınıza gelerek gerekli kontrolleri yapar ve onarımı tamamlar.

 

Sakarya Manlift Teknik Servis

Sakarya Manlift teknik servis hizmeti sunan firmamız öncelikle manlift kelimesinin anlamını ifade etmek ister isminden de anlaşılan Yükseltici, makaslı platform veya makaslı yükseltici olarak da bilinen manlift önemli bir tasarımdır. Günümüzde farklı alanlarda göze çarpan manlift aslında personel yükseltici olarak sık sık karşımıza çıkıyor. İş aracı olarak kullanılan manlift farklı birçok alanda kullanılıyor. İnşaat, AVM, plaza gibi yerlerde kullanılan bu iş aracı daha farklı alanlarda da kullanılıyor.

Manlift, makaslı bir platformdur. Personelin belirli bir yüksekliğe çıkması gerektiğinde manlift kullanılır. Manlift sayesinde personel, ihtiyacı olan yüksekliğe çıkar ve çalışmalarını buradan rahatlıkla devam ettirebilir. Yüksek alanlarda çalışma imkanı sunan bu iş aracının güvenli olup olmadığı konusunda soru işaretleri vardır. İş aracı tıpkı diğer iş araçları gibi gerekli güvenlik önlemleri alındığında güvenilirdir. Manlift üzerinde çalışan personelin tecrübe sahibi olması önemlidir. İşyerlerinde kullanılan manlift belirli nedenlere bağlı olarak arızalanabilir veya bakıma ihtiyaç duyabilir. Sakarya manlift servis alanında hizmet veren firmamız profesyonel ekip eşliğinde güvenilir çalışmalar yapmaktadır.

Manlift kiralama ve manlift yedek parça satışı sunan firmamız hizmet verdiği bölgelerde 7/24 manlift servis hizmeti sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak teknik servis hizmetlerimiz şu şekildedir;

 • Manlift kumanda değişimi
 • Manlift joystick değişimi
 • Manlif akü değişimi
 • Manlif lastik değişimi
 • Manlift yağ bakım
 • Manlift teknik onarım
 • Manlift revizyon

Bunların yanı sıra sensörler, switchler, ikaz lambaları, kartlar, anahtarlar, kilitler, saatler, bataryalar, kapaklar, röleler, motorlar ve şalterler atölyemizde onarım ve değişimini yaptığımız manlift servis hizmetlerimizdendir.

 

Sakarya Manlift Kiralama

Sakarya Manlift kiralama hizmeti yapan firmamız tüm platform marka ve modellerini İstanbul ve çevresindeki müşterilerine uygun fiyatlara kiralama hizmeti sunar.

Manlift farklı kullanım alanlarında tercih edilen bir iş aracıdır. Makaslı platform olan manlift aynı zamanda personel yükseltici olarak da bilinmektedir. Bir işyerinde yüksek yerlere çıkmak için manlift kullanılır. Manlift sayesinde yapılan genel işlemler:

 • Malzemeleri sökmek veya kurmak
 • Uzak mesafelere ulaşmak
 • Yükseğe çıkmak
 • Plaza camlarını temizlemek
 • Dış cephe temizliği yapmak
 • Ağaç budamak
 • Boya yapmak
 • Tadilat yapmak

Manlift kullanılarak yapılan genel işlemler yukarıda yer aldığı gibidir. Bu işlemler en sık yapılan işlemlerdir. Bunun dışında ihtiyaç durumuna bağlı çeşitli işler yapılabilir. Manlift farklı birçok alanda tercih edilir. Bazı kullanım alanları için manlift kiralanmaktadır. Firma olarak bizler manlift kiralama hizmeti sunmaktayız. Sakarya Manlift kiralama hizmeti kapsamında ihtiyaç duyduğunuz iş aracı saatlik ve günlük olarak kiralanmaktadır. İş aracına ne kadar süre ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla görüşerek ihtiyacınız olan kiralık manlift hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Sakarya Manlift Yedek Parça

Sakarya Manlift yedek parça hizmeti sunan firmamız müşterilerinin platform makinelerinin yedek parçalarını sorunsuz bir şekilde isterse montajlı teslim ediyor.

Manliftlerin kullanım alanı ve piyasadaki çeşitliliği gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü bu iş makinalarının avantajları her geçen gün daha fazla fark edilmekte, ayrıcalığını görenler birçok farklı sektörde ve ihtiyaçları için sıfır ya da ikinci el manlift almayı tercih etmektedir.

Kullanım alanına ve kullanım yerine göre pek çok manlift modeli vardır. Modellerine göre açık ya da kapalı alanlarda kullanacağınız makinaları rahatlıkla seçebilirsiniz. Hatta firmamızın ikinci el manlift satışlarından yararlanarak daha uygun fiyatlarla makina sahibi olabilirsiniz.

Birçok farklı marka manlift üretimi yapmakta, markalar farklı modellerle tüketici karşısına çıkmaktadır. Aralarında fonksiyon ve kalite farkı olmakla birlikte sahip olduğunuz manliftlerden verim almaya devam edebilmek için düzenli olarak sakarya manlift yedek parça temini ile makinalarınızın eskiyen, hasar alan parçalarını değiştirmelisiniz. Ada Platform Servisi olarak başta İstanbul ve çevresi olmak üzere geniş bir alanda manlift yedek parça desteği sağlıyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, eğitimli ve tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede Sakarya manlift yedek parçaları konusunda her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atmayı başarıyoruz.

Ağırlıklı olarak satışını yaptığımız manlift yedek parçaları şu şekildedir;

 • Manlift kumanda
 • Manlift joystick
 • Manlif akü
 • Manlif lastik

Bunların yanı sıra sensörler, switchler, ikaz lambaları, kartlar, anahtarlar, kilitler, saatler, bataryalar, kapaklar, röleler, motorlar ve şalterler firmamız tarafından satışını ve montajını yaptığımız manlift yedek parça hizmetlerimizdendir.

 

Sakarya İkinci El Manlift

Manliftler pek çok çalışma alanında onlarca amaçta kullanılabilen makinalardır. Yükseltici, menlift, makaslı yükseltici, makaslı platform gibi isimlerle de anılıyor olmakla birlikte kast edilen tamamıyla aynı iş makinalarıdır.

Günlük hayatta birçok alanda karşımıza çıkan manliftlere sahip olmanın en kolay ve en ekonomik yolu sakarya ikinci el manlift tercih etmektedir. Çünkü sakarya ikinci el platform modelleri sıfırlara nazaran çok daha uygun fiyatlıdırlar. Eğer güvenilir bir firmadan alım yaptığınız taktirde rahatlıkla ihtiyacınızı karşılayabilir, ekonomik biçimde işlerinizi halledebilirsiniz.

Satılık manlift ürünleri en temelinde çıkılması zor ve yüksel yerlere personellerin güvenle çıkmasını sağlamaktadır. Bu makinalar hem iş güvenliğini arttırır hem de işlerinizi çok daha kolay yapmanızı sağlar. Geniş kullanım alanıyla hem iç hem dış mekanlarda kullanabilmenizi mümkün kılar.

 

Sakarya Manlift Servis İletişim

Ada Platform olarak Sakarya’da hizmet vermekteyiz, Manliftlerinizin markası ya da modeli fark etmeksizin bütün manliftlerin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştiriyoruz.

Manlift teknik servis hizmeti kapsamında tamir, bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Teknik servis hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz. Dilerseniz iş aracınızı firmamıza getirebilir veya bulunduğunuz adrese teknik servis ekibi çağırabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle yapılan tüm işlemler bütçe dostu fiyatlara sahiptir.

Manlift teknik servis hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz; kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,