Platform Kiralama

Platform Kiralama

Platform Kiralama

Platform Kiralama Hizmeti

Platform kiralama hizmeti yapan firmamız tüm platform marka ve modellerini İstanbul ve çevresindeki müşterilerine uygun fiyatlara kiralama hizmeti sunar. Platformlar aynı zamanda personel yükseltici olarak da bilinmektedir. Bir işyerinde yüksek yerlere çıkmak için manlift platform kullanılır.

Bütün sektörlerde kullanılan platformlar sıfır veya 2.el satın alınarak temin edilebilse de günümüz şartlarında makine fiyatlarının döviz kuruna bağlı olarak yüksek olmasından dolayı satın almak yerine kiralamak daha uyguna gelmektedir.

Platform kiralama fiyatları platform çeşidi, markası ve modeline göre değişse de maliyetler satın almanın ötesinde her harikulade kurumlar açısından daha avantajlı olacaktır.

Platformlar sayesinde yapılan genel işlemler:

 • Malzemeleri sökmek veya kurmak
 • Uzak mesafelere ulaşmak
 • Yükseğe çıkmak
 • Plaza camlarını temizlemek
 • Dış cephe temizliği yapmak
 • Ağaç budamak
 • Boya yapmak
 • Tadilat yapmak

Platform kullanılarak yapılan genel işlemler yukarıda yer aldığı gibidir. Bu işlemler en sık yapılan işlemlerdir. Bunun dışında ihtiyaç durumuna bağlı çeşitli işler yapılabilir.

Manlift farklı birçok alanda tercih edilir. Bazı kullanım alanları için manlift kiralanmaktadır. Firma olarak bizler platform kiralama hizmeti sunmaktayız.

Manlift kiralama hizmeti kapsamında ihtiyaç duyduğunuz iş aracı saatlik ve günlük olarak kiralanmaktadır. İş aracına ne kadar süre ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla görüşerek ihtiyacınız olan kiralık platform hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Kiralık Platform Çeşitleri

Makaslı platformlar çeşitleri itibariyle günümüzde başta personel taşımacılığı olmak üzere çeşitli alanlarda en çok kullanılan platformlardandır. Fazla yükseklik gerektirmeyen; fakat daha fazla çalışma alanına ve daha fazla ağırlık kaldırma ihtiyacına ihtiyaç duyulduğunda bu platformlar cevap vermektedir.

Makaslı platformlar 3 metreden 20 metreye kadar ulaşabilirler. Çalışma alanlarına göre farklı özelliklerde ve değişik modellerde üretimleri yapılmaktadır. Personel tarafından yeri değiştirilebileceği gibi forklift tarafından da bir yerden başka bir yere götürülerek ilerleyebilirler. Zorlu çalışma şartları altında rahatlıkla kullanabilmek amacıyla tasarlanan bu iş makinaları zor şartlarda maksimum verim sunmayı başarmaktadır.

Eklemli platformlar diğer platformlara nazaran en çok öne çıkan özelliği hareket kabiliyetinin çok daha fazla olmasıdır. Büyük platformlar şantiye tarzı yerlerde zorluk çıkarabilirler. Bu da kaza riskini arttırarak çalışma hızını düşürebilir. Oysa eklemli platform şantiyelerde ve benzeri çalışma sahalarında çok rahat hareket edebilir. Daha güvenli şekilde yüksek noktalara erişebilir. Bu nedenle eklemli platformlar küçük yapıları ve eklem özellikleriyle öne çıkan, küçük kaldırma platformları arasında en popüler olanlardır.

Eklemli platformların çalışma yükseklikleri 12 ila 48 metre arasında değişebilmektedir. 300 kilograma kadar taşıma özellikleri olup bir adet taşıma sepeti vardır. Modeller arasında 10 ton ağırlığa kadar olanlar mevcuttur.

Dikey platformlar çeşitleri itibariyle birçok farklı sektörde kullanılan iş makinalarından birisidir. Fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, kamu binalarında, havalimanlarında, depolama için kullanılan alanlarda ve çok daha fazlasında bu iş makinaları kendine yer bulmaktadır. Dikey manlift adıyla da anılan makinalar zemin üzerinde dengeli şekilde yürüyebilecek donanımdadır. Sahip oldukları mekanizma ile yüksek alanlarda güvenle çalışma sağlarlar.

Dikey platformların yükseklikleri markaya ve modele göre değişebilmektedir. Ortalama 2 metreye kadar çıkabilmektedir. Benzer şekilde kaldırma kapasiteleri de markalarına ve modellerine göre değişkenlik göstermektedir.

Teleskopik platformlar en çok tercih edilen platformlardan birisidir. Birçok farklı çeşidi bulunur ve farklı iş sahalarında kullanılabilir. 14 metreden 45 metreye kadar kaldırıcı özellikleri olabilmektedir. Bu sayede oldukça yükseğe çıkabilmeye imkân veren teleskopik platformlar istenen her yere erişimi mümkün kılar.

Bu platformlar geniş bir ürün yelpazesi sağladıkları için yapılacak işin boyutuna ve türüne göre seçim yapılabilir. Tercih edilirken en önemli noktalardan birisi ne kadar yükseğe çıkılması gerektiğidir.

 

İstanbul’da Platform Kiralama Avantajları

Platform kiralama İstanbul alanında sıklıkla tercih ediliyor. Kiralık platform hizmetinden faydalanmak beraberinde birçok avantaj getiriyor. Bu avantajlardan faydalanmak isteyenler ise doğru firmadan kiralama hizmeti almalıdır. Bizler firma olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda ihtiyaca ve isteğe yönelik çözümler sunuyoruz. Platform kiralama Tuzla alanında yoğun ilgiyle tercih ediliyoruz. Firmamızı tercih ederek elde edeceğiniz bazı avantajlar:

 • İhtiyacınıza uygun süreyle manlift kiralayabilirsiniz.
 • Kiralama süreleri uygun fiyatlıdır.
 • İş araçlarının bakımı ve onarımı düzenli olarak yapılır.
 • Firmamızda yeterli miktarda manlift bulunmaktadır.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Zaman, mekan, fiyat sorunu yaşamadan platform kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamızda yeterli sayıda manlift bulunmaktadır. Saatlik ve günlük olarak kiralanan bu iş araçlar isteğiniz üzerine adrese teslim edilebilir. İş araçlarının kiralama süreleri uygun fiyatlıdır. Bu sayede maddi kayıp yaşamamış olursunuz. Firmamızda kiralanan tüm araçların bakım ve onarımı düzenli olarak yapılmaktadır. Bu sayede kiraladığınız araçlarla ilgili herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

 

Platform Kiralama Çeşitleri

Manlift farklı çeşitleri olan iş araçlarıdır. Bu araç çeşitleri arasında ihtiyacınız olan türü tercih edebilirsiniz. Makaslı platform kiralama hizmeti standart olarak en çok tercih edilen hizmettir. Manlift aynı zamanda makaslı platform olarak da bilinmektedir. Makaslı platform kiralama için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Platform türleri arasında sıklıkla tercih edilen eklemli platform kiralama da hem iç hem de dış mekanda kullanılabilir.

Personelin ulaşamayacağı yerlere ulaşması için bu araçlar kullanılır. Eklemli platform daha rahat hareket etmektedir. Eklemler sayesinde sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket kabiliyeti yüksektir. Firmamız teleskopik platform kiralama üzerine de hizmet vermektedir. Dizel motora sahip bu platform yatay ya da dikey olarak hareket edebilir. Son olarak manlift türleri arasında yer alan dikey platform ise genellikle ambarlarda kullanılır. Ürünlerin yerleştirilmesi, ürün yerlerinin belirlenmesi için kullanılan dikey platform firmamız tarafından kiralanmaktadır. Dikey platform kiralama hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler profesyonel, güvenilir ve doğru hizmet garantisi veriyoruz.

 

Ada Platorm Servisi

Manlift kiralama firması Ada Platform Servisi olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz.

Kiralamasını yaptığımız manliftlerimizin markası ya da modeli fark etmeksizin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştirerek sizlere sorunsuz bir şekilde kiralama sunuyoruz.

Manlift kiralama hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda manlift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz.  Kiraladığınız manliftlerde herhangi bir problem olduğunda ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Manlift kiralama hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz; kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , , , , , ,