Manlift Pompa Tamiri

Manlift hidrolik pompa tamiri konusunda uzman ve deneyimli ekip Ada Platform Hizmetleri firması bünyesinde servis sağlamaktadır. Manlift pompa yedek parça ihtiyaçları da dahil olmak üzere tüm taleplere hızlı geri dönüşlerle çözüm sağlanmaktadır. 7/24 sağlanılan teknik destek ile makinaların yaşadığı mekanik ve elektrik arızaları giderilmektedir. Deneyimli kadro ile müdahale sağlanmaktadır. Marka ve modeli fark etmeden manlift hidrolik pompa onarımı gibi hizmetler sağlanmaktadır. Manlift pompası teknik müdahale gerektiren ve profesyonel ustalar tarafından tamiri şart olan bir ekipmandır. Manlift ekipmanlarına yanlış servis müdahalesi zarar verebilmektedir.

 

Manlift Pompa Tamiri ve Servis Fiyatları

Manlift hidrolik pompa tamiri farklı fiyatlandırmalara tabi olmaktadır. Ekipmanın teknik özellikleri nedeniyle gerek duyulan yedek parçaların temininde sabit bir fiyat söylenememektedir. Ancak en uygun fiyatlar ile müşterilere çözüm sağlanmaktadır. Yedek parça talepleri yerine getirilerek manlift arıza onarımı konusunda tüm destek sağlanmaktadır.

Sektörde en iyisi olmayı hedefleyen firma en iyi hizmet modeli ile manlift hidrolik pompaları en kısa sürede tamir etmektedir. Güncel servis yöntemleri ve teknolojik müdahale ekipmanları ile müdahale edilmektedir. Teknik bakımdan önem taşıyan manlift aksanları için kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda servis sağlanmaktadır. En kısa zamanda tamir gerçekleştirilerek zaman konusunda sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Yedek parça ihtiyaçları, tamir hizmeti gibi tüm teknik sorunlar için iletişime geçebilirsiniz.

 

Manlift Pompa Tamircisi

Ada Platform Servisi sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan;

Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Makinenizin bulunduğu yerde veya İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası servis noktalarımızda makinelerinizi yeniden canlandırıyoruz.

Personel yükseltici platformları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelemiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

Manlift ve Forklift teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz olan; kiralama, ikinci el satış ve yedek parça hizmetleri için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , ,