Manlift Lastik Satışı yapan Ada platform hizmetleri firmamız profesyonel anlamda manlift servis ihtiyaçlarının tümünü karşılamaktadır. Uzun yıllardır bu alanda tecrübe edinmiş ekip teknik bilgi ve yeterlilik anlamında en iyi hizmeti müşterilere sunmaktadır. Bu kapsamda manlift lastiği gibi özel ihtiyaçların karşılanması firma tarafından sağlanmaktadır. Manlift lastik satışı yapan firma orijinal ve verimli parçaların temini konusunda hassasiyet göstermektedir.

Manlift lastik değişimi hassasiyet ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Alanında uzman kadro en hızlı ve verimli şekilde lastik değişimi ve temini ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Manlift lastik fiyatları ve değişim hizmetlerinin ücretleri müşterilerin bütçesini zorlamayacak ölçüde fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadırlar.

 

ADA PLATFORM TEKNİK SERVİS


Ada Platform Servisi sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan;

Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Makinenizin bulunduğu yerde veya İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası servis noktalarımızda makinelerinizi yeniden canlandırıyoruz.

Personel yükseltici platformları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelemiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

Manlift ve Forklift teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz olan; kiralama, ikinci el satış ve yedek parça hizmetleri için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , ,