MANLİFT REVİZYONU

Manlift yedek parça ve anakart tamiri hizmetlerin yanı sıra kaporta düzeltme ve boyama konularında da servis desteğine ihtiyaç duyabilen bir ekipmandır. Geniş kullanım alanı ve verimli çalışma prensipleri sayesinde sektörlerin vazgeçilmezi olan manlift için Ada Platform Hizmetleri tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Manlift kaporta boya hizmeti gibi ince işçilik isteyen servis hizmetlerinde uzman kadro ile uzun ömürlü ve dayanıklı servis hizmeti sunulmaktadır.

Manlift boya ihtiyacı zamanla ortaya çıkan bir ihtiyaçtır. Uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışılması en iyi sonuçların alınmasına yardımcı olmaktadır. Manlift kaporta parçasının zamanla bakım ve revizyona alınması gerekmektedir. Bu aşamada Ada platform hizmetleri firması manlift revizyon konularında en iyi hizmeti sağlamaktadır.

 

ADA PLATFORM TEKNİK SERVİS


Ada Platform Servisi sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan;

Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Makinenizin bulunduğu yerde veya İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası servis noktalarımızda makinelerinizi yeniden canlandırıyoruz.

Personel yükseltici platformları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelemiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

Manlift ve Forklift teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz olan; kiralama, ikinci el satış ve yedek parça hizmetleri için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , ,