Manlift teknik servis gibi konularda üstün kaliteli servis sağlayan Ada Platform hizmet kapsamında joystick tamiri de gerçekleştirmektedir. Manlift joystick yedek parça ve benzeri şekilde tüm yedek parça ihtiyaçları karşılanmaktadır. Uzman ekip arıza tespitinden hızlı teknik müdahaleye dek tüm süreçlerde müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Platform sektöründe büyük öneme ve geniş kullanım alanına sahip olan manlift ekipmanları için profesyonel servis hizmeti sağlanmaktadır. Ücret detaylarında manlift joystick onarımı gibi farklı ihtiyaçların giderleri göz önünde bulundurularak fiyat teklifleri oluşturulmaktadır.

Manlift anakart tamiri, joystick tamiri, yedek parça ihtiyacı gibi profesyonel müdahale gerektiren tüm hizmetler sağlanmaktadır.

 

ADA PLATFORM TEKNİK SERVİS


Ada Platform Servisi sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan;

Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Makinenizin bulunduğu yerde veya İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası servis noktalarımızda makinelerinizi yeniden canlandırıyoruz.

Personel yükseltici platformları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelemiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

Manlift ve Forklift teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz olan; kiralama, ikinci el satış ve yedek parça hizmetleri için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , ,