Manlift Anakart Tamiri

Ada platform hizmetleri manlift ekipmanları için tüm teknik hizmetleri sağlamaktadır. Kendi alanlarında deneyimli ve uzman olan ekip manlift anakartı konusunda hassas çalışmalar yürütmektedir. Manlift anakart tamiri için yapılan çalışmalar ile hızlı ve etkili çözümler sunulmaktadır. Teknik testler ile etkili servis imkanı müşterilere sunulmaktadır. Teknik prosedürlerin doğru uygulanması anakart gibi önemli ekipmanlar için hayati önem taşımaktadır.

Yazılım yedeklemeleri ve kontrolleri eşliğinde manlift anakart onarım işlemleri yürütülmektedir.

 

Manlift Anakart Servis Hizmeti Ücretleri ve Kapsamı

Arıza gösteren manlift anakartları ev cihaz ekipmanları antistatik çalışma alanında çözüme kavuşturulmaktadır. Teknik test aşaması ve etkili müdahale anakart arızalarında büyük oranda önem taşımaktadır. Bu doğrultuda deneyimli bir ekipten yardım almak gereklidir. Arıza kapsamında gereken testler ve uygulanması gereken prosedür göz önünde bulundurularak uygun bir fiyat teklifi sunulmaktadır.

Uzman kadro tarafından yapılan arıza tespiti, elektronik sistemlere dair hakim olunan teorik bilgi ile birleştirilmektedir. Gerekli parametre düzenlemeleri yapılmaktadır. Bunun yanı sıra makine ayarı gerekli ise yapılmaktadır. Tamiri gerçekleştirilen sistem için yazılım yedeklemesi hizmetleri de sağlanmaktadır. Orijinal yedek parçaların kullanımı tercih edilmektedir. Hasar görme olasıkları minimize edilerek müdahale edilmesine önem gösterilmektedir. Gün içerisinde onarım hizmeti sunulmaktadır. Manlift anakart yedek parça ihtiyacı gibi tüm ihtiyaçlar büyük bir özenle ve profesyonellikle karşılanmaktadır.

 

Manlift Anakart Tamir Servisi

Ada Platform Servisi sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan;

Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Makinenizin bulunduğu yerde veya İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası servis noktalarımızda makinelerinizi yeniden canlandırıyoruz.

Personel yükseltici platformları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelemiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

Manlift ve Forklift teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz olan; kiralama, ikinci el satış ve yedek parça hizmetleri için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , ,