Manlift akü satışı yapan Ada Platform Hizmetleri profesyonel düzeyde tüm platform faaliyetlerine dahil ekipmanların tamir ve yedek parça teminini sağlamaktadır. Akü satışı gibi spesifik alanlarda da üstün kalite ile hizmet sağlanması ön planda tutulmaktadır. Profesyonel ekip teknik anlamda sahip olduğu bilgiler ile müşterilere kısa zaman içerisinde çözümler sunmaktadır.

Manlift akü kaliteli ve doğru değişim yöntemleri ile yenilenmesi gereken bir unsurdur. Orijinal manlift akü fiyatları kapsamında müşterilere fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Manlift aküsü orijinal olarak değiştirilmesi gereken önemli aksanlardan birisidir. Manliftin çalışma potansiyeline ve verimine doğrudan etki eden manlift akü değişimi konusunda ekip teknik destek sağlamaktadır.

 

ADA PLATFORM TEKNİK SERVİS


Ada Platform Servisi sektörde 7 yılını geride bırakan, çeşitli platform firmalarında teknik deneyim kazanmış Resul Solak tarafından 2020 yılında Tuzla / Orhanlı’da kurulmuş olup;

Ağırlıklı olarak İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce bölgelerinde; Haulotte, Dingli, Snorkel, JLG, Genie, Els, Mantal, Sıneboom ve Uprıght markalarının üretimi olan;

Makaslı Platformlar, Eklemli Platformlar, Dikey Platformlar ve Teleskopik Platformlar‘ın hizmetini vermektedir.

Ada Platform Servisi olarak tüm platform markalarının tüm modellerini bilen, en küçük parçalarına kadar değişim veya tamir yapabilen işinde uzmanlaşmış bir firmayız.

Uzmanlık alanımız olan manlift teknik servis, manlift kiralama, ikinci el manlift satışı, manlift yedek parça temini ve söküm – takım hizmeti yapıyor; bunun yanı sıra forklift teknik servis, forklift kiralama ve ikinci el forklift satış hizmeti sunuyoruz.

Makinenizin bulunduğu yerde veya İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası servis noktalarımızda makinelerinizi yeniden canlandırıyoruz.

Personel yükseltici platformları baştan söküp toplayabilecek deneyimli ustalarımız ve her türlü teknik kapasiteye sahip atölyelemiz ile ulaşabileceğiniz en hızlı çözüm olduğumuzu iddia ediyoruz.

Manlift ve Forklift teknik servis hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz olan; kiralama, ikinci el satış ve yedek parça hizmetleri için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , ,