Akülü Forklift

Forklift kiralama konusunda en güvenilir şirketler arasında yer alan Ada Platform Hizmetleri en iyi akülü forklift ürünleri ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Akü ile çalışan forkliftleri tercih etmek isteyen kişiler için kiralama hizmetinin yanı sıra 2.el elektrikli forklift ürünleri de sunulmaktadır. Uygun fiyatları nedeniyle sıklıkla 2. el alımı tercih edilse de en fazla talep kiralama yönünde olmaktadır. Akülü forklift kiralama sağladığı avantajlar sayesinde müşterilere zamandan ve paradan tasarruf etme olanağı sağlar.

 

Akülü Forklift Kiralama Fiyatları

Elektrikli forklift fiyatları nasıl, şarjlı forklift mi daha iyi yoksa elektrikli mi gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır. Burada asıl önemli olan ihtiyacın ne olduğudur. Sektörler birbirinden farklı ihtiyaçlara sahiptir. Bu nedenle firma özelinde tercih yapılması gerekmektedir.

Akülü forklift fiyatları söz konusu olduğunda forkliftin sahip olduğu teknik ve işlevsel özellikler ön plana çıkmaktadır. Örneğin yılların markası olan Linde elektrikli forklift, her zaman için işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Esnek konforlu ve uygun maliyetli bir marka olarak kiralama hizmeti dahilinde müşterilere temin edilmektedir.

Forklift kiralama ve satışta forkliftin taşıma kapasitesi, çalışma şekli, 2 akülü olup olmadığı, uzunluğu gibi kriterler öne çıkarak maliyet hesabı yapılmaktadır. Ancak kiralamak her zaman için yeni bir forklift almaktan daha uygun bulunmaktadır.

 

Ada Platform Forklift Servisi

Forklift Tamircisi Ada Platform Servisi olarak başta Tuzla olmak üzere İstanbul’un bütün Anadolu ve Avrupa yakasıyla yakın illere hizmet veriyoruz. Forkliftlerinizin markası ya da modeli fark etmeksizin bütün forkliftlerin tamirini, bakımını, onarımını gerçekleştiriyoruz.

Forklift teknik servis hizmeti kapsamında tamir, bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Teknik servis hizmeti almak için güvenilir, bilgi ve birikim sahibi ekiple iletişime geçmek önemlidir. Bizler sektörde uzun zamandır teknik servis hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı firmamızda forklift için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri yapabiliyoruz. Dilerseniz iş aracınızı firmamıza getirebilir veya bulunduğunuz adrese teknik servis ekibi çağırabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede adreste olur ve gerekli işlemleri sırayla uygular. Bu sayede herhangi bir aksilik yaşanmaz, zaman kaybı ve enerji kaybı yaşanmamış olur.

Yüksek kaliteye sahip malzemelerle yapılan tüm işlemler bütçe dostu fiyatlara sahiptir.

Forklift teknik servis hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak, bunun yanı sıra diğer hizmetlerimiz; kiralama, satış ve yedek parça hizmetleri için TelefonE-mailWhatsapp gibi kanallarla ulaşım sağlayabilirsiniz..

Etiketler: , , , , , ,